logo5


Firma Alwotech powstała w 1992 roku z inicjatywy Aliny i Wojciecha Szafranów. Prowadzona przez kolejne pokolenia, ugruntowała swoją pozycję na rynku, z roku na rok powiększając swój zespół i asortyment. Nieustanny rozwój, solidność w działaniu i indywidualne podejście, sprawiły, że firma Alwotech zyskała zaufanie wśród Klientów i wyróżniła się na tle konkurencyjnych przedsiębiorstw.

Posiadamy ponad 30 letnią praktykę w projektowaniu oraz produkcji specjalistycznych narzędzi z węglików spiekanych i stali narzędziowych.

Legitymujemy się certyfikatem zarządzania jakością PN-EN ISO 9001-2015, a dzięki długiemu doświadczeniu, obszernemu parkowi nowoczesnych maszyn oraz wykwalifikowanej kadrze specjalistów, należymy do czołówki polskich producentów precyzyjnych narzędzi specjalnych.

Podstawowym profilem produkcji naszej firmy jest produkcja i regeneracja narzędzi do obróbki plastycznej metali.

Jakość naszych wyrobów sprawdzamy dwu-etapowo bezpośrednio na maszynie po obróbce wykańczającej oraz przed wysyłką za pomocą precyzyjnych przyrządów pomiarowych mechanicznych i optycznych. Do produkcji używamy tylko najwyższej jakości półfabrykatów, co potwierdzają certyfikaty jakości od naszych partnerów.

Wierzymy, że wysokiej jakości może towarzyszyć atrakcyjna cena i krótki termin realizacji. Zachęcamy do przesyłania zapytań ofertowych i serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy.


Nasze cele


Celem grupy Alwotech jest ciągły rozwój technologiczny, który pozwala nam wprowadzać na rynek nowe, innowacyjne rozwiązania. W ten sposób udaje nam się przedłużyć żywotność, a konkretnie czas pracy produkowanych przez nas narzędzi. Dbamy o to, by wszystkie nasze wyroby utrzymywały najwyższą jakość i służyły nowym właścicielom przez lata.

Stawiamy na precyzyjne wykonanie i wytrzymałość produktów. Naszą misją jest zapewnić Klientom najwyższy standard usług. Wieloletnie doświadczenie i zaufanie, jakim w tym czasie obdarzyli nas nasi Zleceniodawcy, świadczą o tym, że systematycznie te cele realizujemy.

BIURO
Alwotech Szafran Sp.j.

3ul. Wojkowicka 74,
41-250 Czeladź

2biuro@alwotech.com

2alwotech@interia.pl
1tel. 32 266 08 47

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI
Beata Szafran | Księgowa
1tel. 505 307 999
Justyna Szafran | Księgowa
1tel. 515 970 996

DZIAŁ HANDLOWY

Jacek Szafran  | Zaopatrzenie
1tel. 512 238 649
2j.szafran@alwotech.com

Marcin Szafran | Doradztwo techniczne
1tel. 513 318 440
2m.szafran@alwotech.com

DZIAŁ PRODUKCJI

Piotr Szafran | Kierownik  ds. Produkcji
1tel. 508 995 102
2p.szafran@alwotech.com